Opinie naszych zadowolonych klientów

Opinie naszych zadowolonych Klientów
26.01.2012 Marcin
Serwis LexVin.pl to wykwalifikowani prawnicy, którzy w przeciągu nocy udzielili obszernej odpowiedzi na moje pytanie i pytania pokrewne związane z moim, o które nawet nie prosiłem, a okazały się niesamowicie pomocne. Dostałem to, co chciałem, a nawet więcej.

26.01.2012 Darek
Jestem bardzo mile zaskoczony profesjonalnością i szybkością odpowiedzi. Poleciłem serwis znajomym, bo warto!

26.01.2012 Piotr
Cieszy mnie niezmiernie, że w tak trudnych czasach wyzysku, manipulacji i cwaniactwa jest tak profesjonalna możliwość obrony. Dziękuję panie Darku !

04.02.2012 Mirek
Korzystając z możliwości wypowiedzi na forum portalu porad prawnych LexVin, chciałem bardzo podziękować całej ekipie prawników za szybką i rzetelnie wystawioną opinię na temat mojego problemu.

06.02.2012 Katarzyna
Pomoc prawną otrzymałam błyskawicznie i profesjonalnie. Świetna,merytoryczna i miła obsługa. Polecam kancelarię pana Dariusza Kostyry i jego usługi. Serdecznie dziękuję.

06.02.2012 Małgorzata
Natychmiastowa, profesjonalna pomoc, dzisiaj otrzymalam pismo z sadu ze sprzeciw napisanay przez Pana Dariusza zostal uznany za skuteczny ! Dziękuję.

13.02.2012 Iwona
Kancelaria Pana Dariusza Kostyry udzieliła wyczerpującej odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
Sprawna i profesjonalna obsługa. Polecam.

13.02.2012 Krysia
Odpowiedzi udzielone na moje pytania były bardzo wyczerpujące i pomogły mi w rozwiązaniu mojego problemu. Portal ten to wspaniałe ulatwienie dla osób, ktore jak ja mieszkają za granicą kraju. Serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

19.02.2012 Tetiana
Porady prawne świadczone przez Kancelarię Pana Dariusza Kostyry cechuje najwyższy poziom profesjonalizmu. W czasie zaledwie 6h od opłacenia usługi otrzymałam szczegółową poradę prawną dzięki której następnie uzyskałam zezwolenie na zamieszkanie na czas oznaczony.

20.02.2012 Krystyna
Jestem osobą bardzo nieufną w internetowe porady.Zostałam bardzo mile zaskoczona profesjonalnym i szybkim podejściem do mojej sprawy.Panie Darku bardzo dziękuję za pomoc.Jeżeli ktoś z moich znajomych będzie potrzebował pomocy prawnej zawsze Pana będę polecała.Teraz mogę zaufać, że takim jak Pan można poprzez internet zaufać.Pozdrawiam

24.02.2012 Artur
Serdecznie dziękuję za kompetentną, jasną i przystępną poradę prawną, a w szczególności za nieocenioną dalszą pomoc w ostatecznej redakcji dokumentów. Jestem zaskoczony, że nie wychodząc z domu można uzyskać tak wysokiej jakości pomoc prawną.

01.03.2012 Edyta
Wcześniej korzystałam z porad prawnych innego portalu. Postanowiłam jednak zweryfikować odpowiedź i bardzo dobrze zrobiłam. LexVin udzielił prawidłowej odpowiedzi na postawiony problem prawny a konkurencja ... przeprosiła za błąd. Gratuluję wiedzy i doświadczenia.

03.03.2012 Ania
Szybka porada i wyjaśnienie sprawy. Dziękuję!

07.03.2012 Henryk
Sam jestem prawnikiem z długoletnim stażem, chociaż specjalistą z innej gałęzi prawa. Nie miałem czasu na zgłębianie mojego problemu. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem szybkości i fachowości przesłanej mi opinii. Nie widać w niej ani rutyny ani powierzchowności . A co do ceny to proponuję udać się do adwokata w pobliżu miejsca zamieszkania ze swoim problemem i zapytać o cenę a następnie ten sam problem przedstawić na portalu. Wtedy wszystko stanie się jasne. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. Tak trzymać!!!!!

09.03.2012 Agnieszka
Jestem bardzo wdzięczna za bardzo szybkie i profesjonalne opracowanie niezbędnych dokumentów.
Dziękuję, życzę sukcesów i pozdrawiam.

12.03.2012 Maria Nazaruk
Super serwis. Polecam wszystkim w potrzebie.Nie traktują klienta jak zło konieczne, tylko wnikają w problem. Dużo zdrowia prawnikom!!!!!

13.03.2012 Urszula
Bardzo dziękuję za profesjonalną poradę. Dzięki Pana wyjaśnieniom sprawę załatwiłam bez problemów. Polecam Pana usługi wszystkim potrzebującym pomocy prawnej. Warto skorzystać.

03.03.2012 Karolina
Jestem zachwycona działaniem niniejszego serwisu. Na zadane pytanie otrzymałam kilkustronicową opinię prawną przygotowaną przez Dariusza Kostyra, ale co najważniejsze prawnik wyjaśnił mi moje wątpliwości i pokierował na właściwe przepisy prawa umożliwiające mi wygranie sprawy.

06.04.2012 Iwona
Porady prawne świadczone przez serwis są bardzo pomocne i w każdej chwili osiagalne.

27.03.2012 Małgorzata
Profesjonalna odpowiedź. Problem rozwiązany. Dziękuję i pozdrawiam.

27.03.2012 Tomek
Kapitalizm to taki ustrój, w którym dominuje wiele dzikich cech, między innymi „nie ma zmiłuj się ” Więc co z tego wynika? -ano to , że jak nie będziesz podejmować walki, to cie zniszczą. Samemu nie sposób wszystkiemu podołać, a w szczególności w zawiłych sprawach prawnych, ale jak ma się takie profesjonalne wsparcie prawne ,to można spać spokojnie. Panie Darku! duży SZACUN dla Pana i kancelarii Lex Vin. Zawsze będę Was polecał.

23.04.2012 Tomek
W tym miejscu pragnę Kancelarii LexVin gorąco podziękować za poprowadzenie mojej sprawy do w pełni satysfakcjonującego mnie zakończenia. Wiem, że są to dla Pana drobne sprawy lecz dla ludzi takich jak ja niezmiernie ważne. Niestety zawiłe i ciągle komplikowane prawo w Polsce jakie jest każdy widzi, toleruje w jakiś sposób istnienie takich "patologii" a prawniczy czy urzędniczy język często odstrasza prostych ludzi od podjęcia kroków we własnej obronie. Dlatego najczęściej płacą choć nie powinni. Pan pokazuje poprzez swoją działalność, że można działać skutecznie w dobrej sprawie.

17.04.2012 Barbara
Jestem pod wielkim wrażeniem tego co tutaj przeczytałam,mamy do czytenia w profesjonalizmem przez duże P.Chyle czoło...

21.03.2012 Krystyna
Bardzo szybka odpowiedź. Dziękuję

27.03.2012 Paweł
Dziękuję bardzo Panie Darku. Właśnie wróciłem z posiedzenia Sądu. Sprzeciw który Pan dla mnie napisał spowodował, że nakaz zapłaty został uchylony w całości. Do końca nie wierzyłem w jakieś przedawnienie roszczenia. Firma windykacyjna mnie w tym utwierdzała. Od dzisiaj zaczynam żyć od nowa po prawie 10-ciu latach przeprawy z oszustami.

27.03.2012 Karolina
Usługi naprawde godne polecenia – jestem bardzo pozytywnie zaskoczona po uprzednich niezbyt dobrych doswiadczeniach z branżą prawniczą. Konkret, profesjonalizm i rzetelność

20.05.2012 Monika
Porada prawna profesjonalna. Jestem usatysfakcjonowana z opisu mojej sytuacji i przedstawieniu problemów przed jakimi się znalazłam. Serdecznie dziękuję za radę.

23.05.2012 Renata
Jestem bardzo zadowolona z usług Kancelarii. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do sprawy. Kancelaria pracuje cały tydzień, mój problem był "diagnozowany" w sobotę i niedzielę. Pan Dariusz odpowiadał na wszystkie moje pytania, które wynikały ze sprawy.Bardzo dziękuję. Teraz tylko czekam na satysfakcjonujące orzeczenie w mojej sprawie. Gorąco polecam Kancekarię.

03.06.2012 Mikołaj
Przeszukiwałam Internet w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące mnie pytania, przez zupełny przypadek trafiłam na stronę LexVin.pl. Szczerze przyznaję, że słysząc i czytając to i owo o internetowych poradach , nie do końca wierzyłam w rzetelność firmy. Powiedziałam sobie: „…raz kozie śmierć…” i postanowiłam poprosić specjalistów o radę. Przesłałam pytania i od Pana Dariusza Kostyra otrzymałam szybką, dokładną, podaną w sposób zrozumiały i wyczerpującą odpowiedź.

04.06.2012 Kasia
Kancelaria LexVin jest rewelacyjna. Miałam bardzo skomplikowany problem związany z przewozem drogowym - kilka Kancelarii odmówiło zajęcia się sprawą. Za pośrednictwem serwisu otrzymałam kompleksową opinię prawną w sprawie i to bez wychodzenia z domu.

07.06.2012 Iwona
Dziekuje za rzeczowa i zwiezla porade. Pelen profesjonalizm , doskonaly kontakt jak najbardziej polecam lexvin.pl

08.06.2012 Barbara
Dziękuję za profesjonalną i skuteczną obsługę. Polecam www.lexvin.pl. Pan Dariusz jest bezkonkurencyjny.

13.06.2012 Wojciech
Szybka i sprawnie wykonana usługa. Pytanie było teoretyczne z uwagi na brak orzeczeń Sądu Najwyższego w przedmiotowej kwestii, braku wytycznych do przepisów i ich stosowania – stąd udzielona odpowiedź skromna - ale zadowalająca.

15.06.2012 Andrzej
Szczerze polecam ta kancelarie dobry kontakt, szybka odpowiedz i pełen profesjonalizm. W sądzie poszło tak jak mówił Pan Dariusz. Dziękuje Panie Darku z całego serca i liczę na dalsza współprace. Największe wyrazy szacunku.

26.06.2012 Magda
Dziękując za rzetelną i kompetentną odpowiedź prawną w mojej sprawie, jestem przekonana, że w każdym dniu zyskujecie sobie grono swoich zwolenników, żeby nie powiedzieć fanów. We współczesnej zagmatwanej rzeczywistości polskiej taka kompetentna obsługa to absolutny wyjątek. Obserwuje się przecież nieustannie przypadki, gdy petenta ma się za nic, a liczy się tylko własna korzyść i samozadowolenie. Wasza firma jest znaczącym wyjątkiem. W moim przypadku wszystko odbyło się zgodnie z przepisami prawa podanymi mi przez panią Elżbietę Gołąb (chylę czoła), choć na marginesie dodam, że to ja niejako sugerowałam warunki (dzięki waszym poradom). Ostatecznie sprawa zakończy się dla mnie pozytywnie. Składam szczere wyrazy podziękowania i życzę duuużo więcej jeszcze zadowolonych klientów.

26.06.2012 Alicja
Bardzo dobra Kancelaria polecam.

15.07.2012 Kinga, 30 lat
To, co jest piękne w Państwa działalności, to zapewne fakt, że macie Państwo szacunek dla drugiego człowieka, że z wielką troską podchodzicie Państwo do powierzonych obowiązków, a dla mnie osobiście jest to bardzo ważne, aby być traktowaną podmiotowo, a nie przedmiotowo.

20.07.2012 Marta
Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, jestem bardzo zadowolona. Państwa stronę dodaję do ulubionych.

04.08.2012 Mariola
Jesteście najlepszym serwisem prawnym w sieci. Wiem co mówię, bo korzystałam już ze wszystkich największych serwisów tego typu. Odpowiedź udzielona przez Waszego prawnika była najbardziej kompleksowa.

23.08.2012 Agnieszka
Przesyłam wyrazy szacunku i gorące podziękowania za rzetelne, szybkie i profesjonalne działanie.

28.08.2012 Magda
Pomogli mi juz w dwoch sprawach. Firma jest profesjonalna i dziala szybko,polecam:) Dziekuje za pomoc

28.08.2012 Tomasz
Usługi naprawde godne polecenia – jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Konkret, profesjonalizm i rzetelność.

03.09.2012 Grazyna
Bardzo szybka odpowiedz na moj problem, szybki pozew i porady , juz polecilam moim znajomym Pana Darka . Czekam na odpowiedz sadu na pozew napisany przez kancelarie Pana Darka , pozdrawiam

06.09.2012 Joanna
Szybko, sprawnie, dostarczone tak, że tylko trzeba wydrukować, podpisać i wysłać. Polecam i dziękuje za pomoc.

23.09.2012 Karolina
Serwis jest fantastyczny. Porady prawne fachowe i adekwatne do zadawanego pytania, a odpowiedzi udzielane zgodnie z deklarowanym czasem. Polecam.

26.09.2012 Grazyna
Otrzymalam odpowiedz z sadu elektronicznego w Lublinie , ktory wspolpracuje z banda oszustow Presco, ktorzy wynajduja jakies nie zaplacone pseudo rachunki za telefony z 2001roku i scigaja niewinnych ludzi , w mojej sprawie , fikcyjnej zreszta po odwolaniu napisanym przez Pana Darka wycofali sie ze wszystkiego i sprawe przekazali do sadu w moim miescie , co bedzie dalej zobaczymy . ja serdecznie dziekuje Panu Darkowi i kancelarii,pozdrawiam

03.10.2012 Jarek
Dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź na moje pytania. Dziękuję również za szybką odpowiedź na pytania dodatkowe, które pozwoliły na uściślenie otrzymanej wcześniej odpowiedzi. Jestem zadowolony z poziomu i jakości świadczonych przez Państwa usług prawniczych.

20.10.2012 Zofia
Otrzymałam nie jedną, nie dwie, lecz wiele odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Żadna z moich wątpliwości nie pozostała bez rozstrzygnięcia. Dziękuję za fachową pomoc i szczerze polecam tego typu porady prawne.

22.10.2012 Anna
Otrzymałam wyczerpującą odpowiedź na wszystkie moje pytania, a przy okazji zaoszczędziłam mnóstwo czasu! Zdecydowanie polecam porady ONLINE.

26.10.2012 Karol
Nie jest wielką filozofią wyuczenie się przepisów na pamięć. Sztuką jest zrozumienie problemu, rzeczywistych potrzeb klienta i znalezienie rozwiązania które wychodziłoby im na przeciw. Tym właśnie kieruje się LexVin. Jeszcze raz bardzo dziękuję za poradę prawną.

30.10.2012 Anna
Firma profesjonalna,bardzo duże zaangażowanie w sprawę,polecam bardzo gorąco.Z takim biurem wygracie wszystko.Profesjonalizm w cały tego słowa znaczeniu.Pozdrawiam.

02.11.2012 Alicja
Bardzo szybko i profesjonalnie została udzielona odpowiedź. Na pewno w razie potrzeby w przyszłości skorzystam z usług. Polecam i serdecznie pozdrawiam.

06.11.2012 Karol
Prosiłem o opinię prawną dotyczącą treści umowy kupna mieszkania. Niezwłocznie otrzymałem opinię wraz poprawkami i komentarzem.

07.11.2012 Kasia
Szybko i sprawnie.

13.11.2012 Wanda
Bardzo dziękuje Panu Darkowi za szybkie i profesjonalne przygotowanie dokumentów. Polecam firma godna zaufania.

14.11.2012 Mariusz
Brawo, Brawo, Brawo, dziękuję. Sprawa przeciwko Presco Investmens S.A. Szybka reakcja, profesjonalne pismo, natychmiast uznane przez Sąd.

18.11.2012 Marek z Norwegii
Z pełna odpowiedzialnością polecam Pana Mecenasa Dariusza Kostyrę za jego rzetelność, profesjonalizm, ludzkie zrozumienie , terminowość i relatywnie niskie ceny. Potrzebowałem pilnej pomocy prawnej, a że mieszkam za granica musiałem to zrobić przez Internet. Dotychczas bylem bardzo sceptyczny do tego rodzaju kontaktów internetowych ale nie miałem wyjścia. Rzeczywistość pokazała ze w tym przypadku moje obawy były nie uzasadnione. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie, b. dobra komunikacja i żadnych dodatkowych kosztów pomimo dodatkowych zapytań.

20.11.2012 Andrzej
Dziękuje za szybką odpowiedż i przygotowanie wszystkich dokumentów,polecam firma godna zaufania.

29.11.2012 Ewelina
Bardzo miła i profesjonalna obsługa -polecam innym osobom będącym w potrzebie porady prawnej. Polecam, Pozdrawiam i dziękuje.

08.12.2012 Jadwiga i Jerzy
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy, za rzetelne, wyczerpujące i szybkie odpowiedzi na zapytanie. Z pełnym przekonaniem będziemy polecali Pana kancelarię, wszystkim którzy będą potrzebowali pilnej i fachowej pomocy. Gdybyśmy się skontaktowali z Panem przed wizytą u Pani notariusz, to nie istniałby dzisiaj problem zachowku.

13.01.2013 Krystyna
Serdecznie polecam Kancelarię Prawno – Windykacyjną LexVin. Jest to firma w pełni profesjonalna. Z panem Darkiem Kostyra jest świetny kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny. Firma świadczy usługi bardzo szybko i dobrze. Wszystkie dokumenty przygotowane przez pana Darka (Sprzeciw od Nakazu Zapłaty, Wezwanie do zapłaty do powoda a następnie Pismo procesowe) były bardzo szybko (praktycznie od razu) i profesjonalnie napisane. Wystarczyło je wydrukować, podpisać i wysłać. Sprawa w Sądzie również, zgodnie z oczekiwaniem pana Darka, zakończyła się pomyślnym wyrokiem i zwrotem kosztów pomocy prawnej zasądzonej od powoda.
Sprawa na początku nie była bardzo prosta. Do akcji wkroczył Komornik Sądowy, któremu córka zapłaciła kwotę prawie 3 000 zł. Córka została zastraszona pismem od Komornika Sądowego, z którego wynikało, że Komornik może wejść do mieszkania lub zakładu pracy w celu zajęcia znajdujących się tam ruchomości lub może zarządzić otworzenie mieszkania w asyście policji o każdej porze tj. również w porze nocnej i dni wolne od pracy oraz umieścić dłużnika w „Krajowym rejestrze dłużników niewypłacalnych”. Z listu wrzuconego do skrzynki, w którym były dokumenty od Komornika Sądowego nie można było zorientować się, czego dotyczy sprawa, kiedy powstał dług i za co. Wierzyciel nic nam nie mówił. Dopiero z Internetu córka dowiedziała się, że jest to firma windykacyjna, która skupiła długi wyższych uczelni. Córka przez rok w okresie 1999/2000 była studentką WSP TWP w Warszawie. Jednak do chwili otrzymania pisma od Komornika Sądowego (sierpień 2012 r) nic nie wiedziała o żadnych zaległościach w opłatach czesnego. Po dokonaniu zapłaty na konto Komornika Sądowego miałyśmy przeświadczenie, że żyjemy w kraju wydawałoby się praworządnym, w którym jednak prawo nie jest respektowane w stosunku do przeciętnego obywatela. Informacje, które znajdowały się w pozwie były nieprawdziwe. Nikt ze znajomych nie wierzył w możliwość odzyskania wpłaconych pieniędzy Komornikowi. Dopiero dzięki Panu Darkowi (firma LexVin) udało nam się doprowadzić do zgodnego z prawem wyroku sądowego. Firma windykacyjna zwróciła bezpodstawnie pobraną należność. Sąd uznał przedawnienie roszczeń Powoda i zasądził od Powoda zwrot kosztów pomocy prawnej w niniejszej sprawie. Ogromne dzięki Panie Darku za dotychczasową pomoc. Duże brawa.
24.01.2013 Andrzej
Zdecydowanie polecam Kancelarię Prawno-Windykacyjną LexVin. Dariusz Kozyra jest sprawnym i skutecznym prawnikiem. Miałem okazję skorzystać z jego usług i sprawa moim zdaniem nie do wygrania zakończyła się pełnym sukcesem. Dzięki argumentacji mecenasa Sąd umorzył postępowanie. Bardzo zdecydowanie polecam.

30.01.2013 Elwira
Bardzo dziękuje za błyskawiczną odpowiedź.

31.01.2013 Jola
Panie Darku, bardzo Panu dziękuję za wszystko co Pan dla mnie zrobił. kancelaria godna polecenia. nigdy nie miałam do czynienia z sądami i komornikami dlatego zwróciłam się o profesjonalną pomoc. dokumenty, które dostałam wymagały ode mnie jedynie podpisu we wskazanym przez Pana Darka miejscu. sama nigdy bym nie stworzyła czegoś takiego, głównie chodzi o argumentację. Dzisiaj wysłałam dokumenty do sądu w Lublinie i czekam co dalej. tak czy inaczej bardzo dziękuję i polecam każdemu.

31.01.2013 Anrzej
Szybka i profesjonalna obsługa za niską cenę. Znakomita znajomość prawa i zawiłości znanych tylko prawnikom. Prawnik wypełnił sądowe dokumenty i tak pokierował, że sprawa zakończyła się sukcesem. Dziękuję.

12.02.2013 Tomek
Bardzo szybka odpowiedz na mój problem. W ciągu trzech godzin przygotowany sprzeciw od nakazu zapłaty, w moim przypadku w 1000% skuteczny. Dzięki Panu Dariuszowi ,pozew odrzucony i późniejsze umorzenie sprawy.REWELACJA!!!

20.02.2013 Aleksandra
Super - szybko, sprawnie i na temat. Dziękuje Panie Dariuszu, za wszystkie pisma, prowadzenie mojej sprawy i odpowiedzi na wszystkie moje wątpliwości i pytania. Wniesiony sprzeciw przeciwko Presco Investment został uznany , sprawa została przekazana do miejscowego Sądu Rejonowego, mam nadzieję, ze rozwiązanie będzie na moja korzyść. DZIĘKUJĘ

03.03.2013 Gerard
Szybko Pan Dariusz znalazł rozwiązanie dla mojej sprawy.Polecam

25.03.2013 Mariusz
Jestem naprawdę mile zaskoczony wysoką jakością porady i czasem w jakim ją otrzymałem. Jeśli kiedyś będę potrzebował porady prawnej na pewno skorzystam z usług kancelarii Lexvin.

29.03.2013 Katarzyna
Porady są w porządku

02.04.2013 Dorota
Witam ,chciałam BARDZO PODZIĘKOWAĆ za udzieloną mi pomoc ,w ciągu 7 godzin od pierwszego maila otrzymałam pierwszą odpowiedz ,następnie w przeciągu 20 godzin otrzymałam wszystkie papiery,wystarczyło wydrukować ,podpisać i wysłać do sądu ,dzięki tak szybkiemu działaniu udało się powstrzymać nakaz komorniczy i odzyskać pieniążki które bezprawnie zabrał komornik .Dziękuje Panie Dariuszu i pozdrawiam.

03.04.2013 Grażyna
Dla osoby niepełnosprawnej kancelaria internetowa Pana Dariusza jest nieocenionym skarbem w obecnej rzeczywistości pełnej drapieżnych firm nie liczących się z klientami i bezwzględnie domagających się niesłusznych nawet należności.
Dzięki pomocy prawnej Pana Darka udzielonej bardzo szybko i życzliwie z pewnością uda mi się wreszcie powstrzymać RWE przed wystawianiem faktur na moją zmarłą w 2010 roku mamę i żądaniem ode mnie spłacania długu wraz odsetkami.
Jestem bardzo wdzięczna!

11.04.2013 Elżbieta
Polecam wszystkim kancelarię,mieszkam w małym miasteczku i trudno tutaj o adwokata a tutaj jest i to bardzo dobry,bardzo mi pomógł.

18.04.2013 Zbigniew
Nie mialem zielonego pojecia jak podejsc do sprawy.Wizyta u miejscowego radcy prawnego tez nie pomogla.Fachowa pomoc otrzymalem dopiero od Pana Dariusza.W ciagu jednego dnia otrzymalem pelna dokumentacje potrzebna do zalatwienia mojej sprawy.Dziekuje bardzo i polecam kancelarie internetowa Pana Dariusza.

18.04.2013 Jolanta
Bardzo dziękuję za pomoc i profesjonalną obsługę. Fima godna polecenia.Sprzeciw od nakazu zapłaty został uznany przez Sąd.

07.05.2013 Kasia
Dziękuję za fachowe i rzetelne odpowiedzi, które udzielał Pan Dariusz Kostyra naprawdę szybko. Jestem niesamowicie mile zaskoczona, że ten koszmar się już skończył a dzięki Państwu wygrałam sprawę.

11.05.2013 Maja
Nacięłam się na adwokata z kancelarii stacjonarnej, a nie mam już czasu i środków by szukać właściwego specjalizującego się w prawie rodzinnym. Z Państwa obsługi prawnej jestem zadowolona i daje ona wymierne efekty.

27.05.2013 Rafał S
Chciał bym podziękować firmie Lexvin i Panu Dariuszowi za pomoc w walce z firmą Presco. Po ponad roku wymiany korespondencji z sądami firma Presco zwróciła mi zabrane wcześniej z konta pieniądze. Pamiętajmy, że trzeba walczyć o swoje!! Dziękuję!!

08.06.2013 Wiesława
Ogromnie dziękuje za szybka odpowiedz i muszę przyznać, że jestem bardzo przyjemnie zaskoczona. Doprawdy nie sądziłam, ze działacie Państwo tak sprawnie i rzeczowo.

13.06.2013 Janka
Odpowiedź na nurtujące mnie pytanie otrzymałam bardzo szybko. Nawet po wysłaniu pytania uzupełniającego. Odpowiedź w pełni mnie usatysfakcjonowała. Była konkretna i profesjonalna, poparta przepisami prawa. Jeżeli będę miała w przyszłości jakieś problemy prawne, to chętnie skorzystam z tego portalu.

14.06.2013 Iza
Bardzo dziękuję i wyrażam wielką wdzięczność za pomoc w sprawie dotyczącej terminu przedawnienia i wzoru pisma sprzeciwu.Brat w imieniu którego piszę to pismo jest alkoholikiem i cały czas przysparza problemów całej rodzinie. Rodzice są starszymi schorowanymi ludźmi którzy jak zobaczyli pozew byli bezsilni i przerażeni wielkością kwoty.Mają niskie emerytury i obawiają się że zapłata spadnie na ich barki.

08.07.2013 Andrzej
Jestem mile zaskoczony jakością, fachowością i krótkim czasem prowadzenia sprawy choć do tej pory współpracowałem z wieloma kancelariami i prawnikami.

18.07.2013 Lucyna
Profesjonalna, wyczerpująca, zrozumiała opinia prawna.Szczerze polecam!

11.08.2013 Karolina
Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc. Prawnik, który wyjaśniał mi moją sytuację, zrobił to w sposób bardzo dokładny, pokazując wszystkie możliwe rozwiązania trudnej dla mnie sytuacji. Czas oczekiwania na odpowiedź był dla mnie miłym zaskoczeniem – moja odpowiedź pojawiła się na mojej skrzynce w niedzielę 11 sierpnia!!! Bardzo rzeczowe i fachowe, a do tego wszystkiego bardzo życzliwe i otwarte podejście prawnika pozwoliło mi zrozumieć moją sytuację i uniknąć problemów dotyczących nieznajomości prawa. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy prawnika, z wielką przyjemnością skorzystam ponownie z Państwa usług.

16.08.2013 Maciek
Chciałbym podziękować za profesjoinalną usługę kancelarii LexVin. Jestem zaskoczony terminowością, jakością oraz niezwykle szybkimi odpowiedziami na moje pytania, mimo późnej pory. Na pewno jeszcze skorzystam z Państwa usług.

24.08.2013 Bozena
Rzetelna i niemal natychmiastowa odpowiedz w mojej sprawie, sprawiła ze nie zamartwiam się już problemem, który mnie nurtował. Po otrzymaniu błędnej odpowiedzi od innego prawnika, odkryłam "porady internetowe Pana Kostyry". Wyczerpujące odpowiedzi byly - moim zdaniem - bezcenne, a cena usługi warta kazego zapłaconego grosza. Serdecznie dziękuje. POLECAM.

30.09.2013 Zbigniew
Wyrażam podziękowanie kancelarii, za rzetelne i pełne profesjonalizmu zajęcie się moją sprawą.Jestem zaszokowany tempem i fachowością podejścia do sprawy. Dziękuję jeszcze raz i czuję się zobowiązany.Będę polecał kancelarię, jako rzetelną i w pełni profesjonalną.

30.09.2013 Przemysław
Miałem problem z firmą Prokura. Sprawa otarła się już o komornika. Z pomocą pana Dariusza nakaz zapłaty został sądownie cofnięty.
Na pewno skorzystam jeszcze z pomocy Pana Dariusza przy odzyskiwaniu wcześniej ściągniętych pieniędzy.
Polecam wszystkim potrzebującym fachowej porady !

26.11.2013 Witold
Dziękuje Panu za te cenne wiadomości . Teraz już wiem jak wygląda sytuacja prawna i czego mogę się spodziewać . Jeszce raz Panu dziękuje.

12.12.2013 Paweł
Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź.

01.01.2014 Iwona
Szczerze polecam tą Kancelarię. Moja sprawda została załatwiona bardzo profesjonalne. Porady są bardzo fachwe i działania skuteczne.Bardzo dziękuję

08.01.2014 agnieszka
Szczerze polecam.

16.01.2014 Adam
Dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedz. Z Pana opinii jestem zadowolony. Będę usługi Państwa polecał tym, którzy mają podobne lub inne problemy prawne.

17.02.2014 Józef
Fachowa, skuteczna i co najważniejsze opieka prawna do całkowitego zakończenia przewlekłej w czasie sprawy. Bardzo dziękuję.

21.02.2014 Tomasz
Pan Dariusz Kostyra jest bardzo profesjonalnym prawnikiem , uchronił mnie przed windykacja za przedawniony sprzedany dług Krukowi z poprzedniej firmy za telefon . Warto mu zaufać i warto mu zapłacić za poradę . Bo to się opłaca , i jest to bardzo uprzejma osoba która chętnie odpowiada na wszystkie pytania .

31.03.2014 Ula
POLECAM!!! Sprawa dotyczyła długu z 2009 w KRUK, która została sprawnie i pozytywnie załatwiona. Sprzeciw został napisany bardzo fachowo. Dziękuję i naprawdę polecam.

21.04.2014 Danuta
Polecam,dzięki bardzo szybkiej i zrozumiałej dla mnie opinii wygrałam w sądzie z prawnikiem, dziękuję.

29.05.2014 Darek
Polecam.

20.05.2014 Luiza
Polecam

18.05.2014 Beata
Polecam.

19.02.2015 Małgorzata
Maila z zapytaniem prawnym wysłałam o godz 16, a następnego dnia o godz 11 rano otrzymałam odpowiedź. Polecam!

13.09.2015 Marek
Odpowiedź na moje pytania łącznie z pytaniami dodatkowymi była krótka, konkretna i szybka. Dała zrozumienie i wyjaśniła moje wątpliwości.

04.10.2015 Jolanta
Bardzo Panu dziękuję,ma Pan kolejnego klienta i polecę Pana Kancelarię moim znajomym.

09.11.2015 Paulina
Ślicznie dziękuje za wyczerpująca opinię, napisaną w sposób bardzo zrozumiały i czytelny. Jestem bardzo zadowolona z tej klarownej odpowiedzi, która przyda mi się również na przyszłość.

16.07.2017 Mariola
Jestem bardzo wdzięczna za pomoc , porada rozwiązała moje problemy natury zbyt skomplikowanej żeby walczyć z nimi samodzielnie.