Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Borys Kostyra
Zamów poradę online Zapytaj prawnika

Prawo rodzinne

29.08.2017

Dziedzina prawa rodzinnego należy do bardzo delikatnych, a nierzadko też bolesnych materii. Problemy, jakie spotykają bliskich, osoby będące w relacjach pokrewieństwa, mają bardzo różną naturę. Zawsze jednak odciskają się dużym piętnem na rodzinie i życiu poszczególnych, zaangażowanych w ten problem osób. Są więc tym samym niezwykle emocjonujące, stąd pomoc prawna musi być zaangażowana, a także charakteryzować się swoistą empatią i wyrozumiałością. Jako kancelaria z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy wysoką jakość usług. Mnogość spraw, jakich mieliśmy okazję się podjąć świadczy, że posiadamy wiedzą oraz umiejętności do ich rozwikłania. Zapraszamy więc wszystkich, którzy nie radzą sobie z samodzielnym rozwiązywaniem określonych problemów, potrzebują pomocy oraz wsparcia prawnego. 
 
Klient, zlecając nam swoją sprawę, pragnie uzyskania możliwe najlepszego efektu działania. Stąd wnikliwie rozpatrujemy każdy szczegół, ponieważ nierzadko nawet jeden element może zaważyć na dalszym postępowaniu i stać się szansą na jego wygranie. Staramy się w pierwszej kolejności zabezpieczyć interesy naszego Klienta, ale mamy na uwadze, aby o ile tylko to możliwe, rozwiązać jego problem za pomocą mediacji. Droga sądowa zawsze jest już ostatecznością. Jeśli jednak konieczne będzie skorzystanie z takiego środka, to mogą być Państwo pewni, że będziemy skutecznie i z determinacją bronić Waszych racji. Po rozstrzygnięciu sporu nie zostawiamy Państwa bez pomocy, zmuszając jednocześnie do samodzielności. Staramy się doprowadzić wszystko do pozytywnego końca, a więc śledząc czy podjęte postanowienia i orzeczenia zostaną wprowadzone w życie i z jakim skutkiem. Służymy też ciągłym doradztwem jeszcze na długo po zakończeniu sprawy, ponieważ zależy nam, aby unikać sytuacji konfliktowych w przyszłości. Dotyczy to szczególnie spraw rozwodowych, jakim poświęcamy wiele uwagi. Są one bardzo angażujące, a nasi Klienci przeżywają je nad wyraz emocjonalnie tym bardziej, że zwykle główny bój toczy się o dzieci oraz majątek. Przyznanie alimentów oraz ich wysokość, a także uregulowanie kontaktów dziećmi to najczęstsze problemy, z jakimi nasi prawnicy muszą się uporać. Potrafimy im sprostać z najwyższą starannością i dbałością o interesy Klientów. 
 
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, zapewniamy dyskrecję oraz atrakcyjne ceny współpracy jednorazowej lub długoterminowej. Prawo rodzinne i opiekuńcze, a także sprawy rozwodowe i spadkowe to bardzo szeroki zakres usług. Oto niektóre z z nich:
 
sprawy o rozwód i separację,
podział majątku,
sprawy o uznanie zagranicznego wyroku rozwodowego,
sprawy alimentacyjne,
sprawy o kontakty z dziećmi,
sprawy z zakresu pozbawienia bądź ograniczenia władzy rodzicielskiej,
sprawy o ustalenie albo zaprzeczenie ojcostwa,
sprawy o ustalenie albo zaprzeczenie macierzyństwa,
sprawy o przysposobienie (adopcję),
sprawy o stwierdzenie nabycia spadku,
sprawy o podział spadku,
sprawy o zachowek,
sprawy o uznanie spadkobiercy za niegodnego, sprawy rozpatrywane przez sądy dla nieletnich.rodzinne

Zapytaj prawnika
Umów wizytę
Opinie klientów
Maryna

Komunikacja i współpraca z kancelarią zostawiły bardzo pozytywne emocje. Wszyscy pracownicy bardzo mili i pomocni. Poziom profesjonalności bardzo wysoki . Myślałam, że moja sprawa nie jest do załatwienia, ale SIĘ UDAŁO! Otrzymałam kartę na 3 lata w trzy miesiące. Bardzo się cieszę , że trafiłam na kancelarię LexVin, doświadczonego prawnika Pana Dariusza Kostyry. Jestem bardzo wdzięczna i serdecznie polecam najlepszą kancelarię w Warszawie.

 • right
Mikołaj

Jestem mile zaskoczony jakością, fachowością i krótkim czasem prowadzenia sprawy choć do tej pory współpracowałem z wieloma kancelariami i prawnikami.

 • left
 • right
Andrzej

Szczerze polecam ta kancelarie dobry kontakt, szybka odpowiedz i pełen profesjonalizm. W sądzie poszło tak jak mówił Pan Dariusz. Dziękuje.

 • left
 • right
Piotr

Cieszy mnie niezmiernie, że w tak trudnych czasach wyzysku, manipulacji i cwaniactwa jest tak profesjonalna możliwość obrony. Dziękuję panie Darku !

 • left
 • right
Darek

Jestem bardzo mile zaskoczony profesjonalnością i szybkością odpowiedzi. Poleciłem serwis znajomym, bo warto!

 • left
 • right
Michał

Bardzo fachowa i szybka pomoc, a wszystko w dobrej cenie. Jestem pełen uznania i wdzięczności dla Kancelarii LexVin za profesjonalną realizację usługi.

 • left
 • right
Karolina

Bardzo dziękuję za zajęcie się moją sprawą oraz szybkie wysłanie mi sprzeciwu. Z pewnością polecę Państwa usługi.

 • left
 • right
Joanna

Pomoc prawną otrzymałam błyskawicznie i profesjonalnie.Świetna,merytoryczna i miła obsługa. Serdecznie dziękuję.

 • left
 • right
Aneta

Bardzo dziękuję za profesjonalne i szybkie napisanie sprzeciwu. Polecam pomoc prawną Kancelarii LexVin każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy prawnej.

 • left
 • right