Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Borys Kostyra
Zamów poradę online Zapytaj prawnika

Prawo gospodarcze

29.08.2017

Jako doświadczona kancelaria prawna, która wiele lat jest obecna na rynku, oferujemy bardzo szeroką pomoc prawną w licznych dziedzinach. Zatrudniamy wykwalifikowanych prawników, którzy specjalizują się w konkretnych przepisach i ustawodawstwie polskim, aby móc Państwu zagwarantować pomoc i doradztwo na najwyższym poziomie.
 
Prawo gospodarcze stanowi szeroki zakres spraw związanych z działalnością, także przedsiębiorczą osób prywatnych. Z powodzeniem zajmujemy się więc kompleksową obsługą prawną spółek, a także innych firm, mniejszych bądź większych. Na Państwa życzenie stajemy się odpowiedzialni za przygotowywanie umów sprzedaży czy współpracy, leasingu, franczyzy itp. Dbamy o interesy przedsiębiorców, czuwając nad ich biznesami. Naszą główną zaletą jest kompleksowa pomoc prawna, stąd nie muszą się Państwo martwić o żadne detale czy samodzielne dopilnowanie ważnych spraw związanych z działalnością biznesową. 
 
Szczególną uwagą obejmujemy także spółki, ponieważ ustawodawstwo bywa w tym względzie bardzo nieprecyzyjne, posiada liczne luki prawne, które mogą zostać wykorzystane przeciwko Państwu. Wykonywanie umów cywilno-prawnych, negocjowanie warunków współpracy, a nawet sprawy związane z windykacją długów, to również szerokie pole naszego działania. Gwarantujemy szczególe zapoznanie się z wszelkimi detalami sprawy oraz dociekliwość, sumienność i duże doświadczenie. 
 
Oferujemy:
przygotowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów: umów dostawy, sprzedaży, dystrybucji, franchisingu, leasingu, umów agencyjnych, umów marketingowych, najmu, o dzieło, o roboty budowlane, umów ramowych określających zakres współpracy biznesowej,
pomoc w zakładaniu czy likwidacji spółek osobowych i kapitałowych, ale także innych podmiotów gospodarczych, również oddziałów i przedstawicielstw spółek, fundacji i stowarzyszeń,
kompleksową i permanentną  obsługę prawną dla podmiotów gospodarczych,
doradztwo prawne z zakresu prawa spółek, prawa pracy, prawa ochrony środowiska, postępowania administracyjnego, prawa podatkowego czy nawet prawa konkurencji,
redagujemy dokumenty na potrzeby podmiotów gospodarczych,
przygotowujemy analizy prawne,
prowadzimy negocjacje umów, 
pomoc prawną w zakresie karnego prawa gospodarczego,
opracowujemy dokumentację prawniczą, nie tylko umowy prawne, ale także kontrakty menadżerskie czy umowy o zakazie konkurencji,
prowadzimy doradztwo prawne rad nadzorczych, zgromadzeń akcjonariuszy czy walnych zgromadzeń,
pomagamy przeprowadzać restrukturyzację podmiotów gospodarczych,
reprezentujemy wierzycieli lub dłużników w toku postępowań upadłościowych,
zajmujemy się restrukturyzacją zadłużeń i doradzamy w zakresie windykacji należności,
reprezentujemy Klientów w postępowaniu egzekucyjnym,
gwarantujemy reprezentację przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, a także przed Sądem Najwyższym,
doradzamy polubowne zakończenia sporów,
reprezentujemy Klienta w postępowaniu sądowym i administracyjnym, a także w sporach sądowych.gospodarcze

Zapytaj prawnika
Umów wizytę
Opinie klientów
Maryna

Komunikacja i współpraca z kancelarią zostawiły bardzo pozytywne emocje. Wszyscy pracownicy bardzo mili i pomocni. Poziom profesjonalności bardzo wysoki . Myślałam, że moja sprawa nie jest do załatwienia, ale SIĘ UDAŁO! Otrzymałam kartę na 3 lata w trzy miesiące. Bardzo się cieszę , że trafiłam na kancelarię LexVin, doświadczonego prawnika Pana Dariusza Kostyry. Jestem bardzo wdzięczna i serdecznie polecam najlepszą kancelarię w Warszawie.

 • right
Mikołaj

Jestem mile zaskoczony jakością, fachowością i krótkim czasem prowadzenia sprawy choć do tej pory współpracowałem z wieloma kancelariami i prawnikami.

 • left
 • right
Andrzej

Szczerze polecam ta kancelarie dobry kontakt, szybka odpowiedz i pełen profesjonalizm. W sądzie poszło tak jak mówił Pan Dariusz. Dziękuje.

 • left
 • right
Piotr

Cieszy mnie niezmiernie, że w tak trudnych czasach wyzysku, manipulacji i cwaniactwa jest tak profesjonalna możliwość obrony. Dziękuję panie Darku !

 • left
 • right
Darek

Jestem bardzo mile zaskoczony profesjonalnością i szybkością odpowiedzi. Poleciłem serwis znajomym, bo warto!

 • left
 • right
Michał

Bardzo fachowa i szybka pomoc, a wszystko w dobrej cenie. Jestem pełen uznania i wdzięczności dla Kancelarii LexVin za profesjonalną realizację usługi.

 • left
 • right
Karolina

Bardzo dziękuję za zajęcie się moją sprawą oraz szybkie wysłanie mi sprzeciwu. Z pewnością polecę Państwa usługi.

 • left
 • right
Joanna

Pomoc prawną otrzymałam błyskawicznie i profesjonalnie.Świetna,merytoryczna i miła obsługa. Serdecznie dziękuję.

 • left
 • right
Aneta

Bardzo dziękuję za profesjonalne i szybkie napisanie sprzeciwu. Polecam pomoc prawną Kancelarii LexVin każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy prawnej.

 • left
 • right