Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Borys Kostyra
Zamów poradę online Zapytaj prawnika

Prawnik dla cudzoziemców

29.08.2017

Jako jedna z nielicznych kancelarii prawnych świadczymy kompleksową pomoc prawną dla obcokrajowców z wszystkich stron świata. Nie skupiamy się wyłącznie na Klientach pochodzących z krajów Unii Europejskiej. W związku z napływającymi do Polski cudzoziemcami, kancelaria radcowska zajmuje się także szeroko pojętymi sprawami osób przybywających do naszego kraju.
 
Wielu cudzoziemców gubi się w gąszczu przepisów prawnych polskiego ustawodawstwa, które może być zgoła inne od obowiązujących norm panujących w ich krajach ojczystych. Często nie ma jednak możliwości pracy i pobytu na terytorium RP bez dokładnej znajomości przepisów i norm. Służymy więc pomocą w każdej sprawie. Jeśli zachodzi taka potrzeba chętnie reprezentujemy cudzoziemców przed organami administracyjnymi, w urzędach czy nawet podczas postępowania sądowego. Wieloletnie doświadczenie, szeroka wiedza dotycząca przepisów i ustawodawstwa polskiego, ale także sumienność i ambitne podejście do pracy sprawia, że zdecydowana większość naszych Klientów czuje się usatysfakcjonowana pomocą prawną tym bardziej, że możemy Państwu zaoferować również bardzo atrakcyjne ceny. 
 
Prawo dotyczące legalizacji pobytu obcokrajowców to usługa, którą świadczą wyłącznie nieliczne kancelarie, choć zapotrzebowanie na tego typu pomoc prawną wciąż rośnie. Świadczymy usługi nie tylko w języku polskim, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie osoby szukające porady prawnej w interesującej ich dziedzinie biegle posługują się językiem polskim. Jesteśmy wiec otwarci na naszych Klientów zza wschodniej granicy, a także zachodniej.  Zawsze dopasowujmy najlepsze rozwiązania prawne do konkretnej sytuacji naszych Klientów, ponieważ każda sprawa rozpatrywana jest w sposób indywidualny z nastawieniem na ochronę interesu osób, które się do nas zwracają. Zapraszamy do kontaktu na miejscu, w siedzibie naszej kancelarii oraz do kontaktu telefonicznego. 
 
Oto niektóre ze spraw, w jakich służymy pomocą:
 
pomagamy uzyskać kartę pobytu,
doradzamy jak zalegalizować pobyt cudzoziemca i pobyt rezydenta długoterminowego Wspólnoty Europejskiej,
uzyskiwanie zezwolenia na pobyt czasowy, stały, tolerowany lub ze względów humanitarnych,
prowadzimy sprawy rozwodowe obywateli obcych krajów z obywatelami Polskimi,
pomagamy uzyskać status uchodźcy,
sporządzamy wnioski do zezwoleń na pracę oraz wszelkie inne niezbędne dokumenty,
reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniu legalizacyjnym i sprawach o uzyskanie obywatelstwa polskiego,
sporządzamy odwołania od decyzji administracyjnych,
służymy pomocą w rejestrowaniu firmy oraz spółek,
redagujemy umowy i służmy doradztwem w sprawach pozyskiwania pracy,
reprezentujemy Klientów w sprawach sądowych, postępowaniu administracyjnym,
redagujemy  skargi na decyzje administracyjne do sądów,
służymy ogólną pomocą i doradztwem prawnym.cudzoziemcy

Zapytaj prawnika
Umów wizytę
Opinie klientów
Maryna

Komunikacja i współpraca z kancelarią zostawiły bardzo pozytywne emocje. Wszyscy pracownicy bardzo mili i pomocni. Poziom profesjonalności bardzo wysoki . Myślałam, że moja sprawa nie jest do załatwienia, ale SIĘ UDAŁO! Otrzymałam kartę na 3 lata w trzy miesiące. Bardzo się cieszę , że trafiłam na kancelarię LexVin, doświadczonego prawnika Pana Dariusza Kostyry. Jestem bardzo wdzięczna i serdecznie polecam najlepszą kancelarię w Warszawie.

 • right
Mikołaj

Jestem mile zaskoczony jakością, fachowością i krótkim czasem prowadzenia sprawy choć do tej pory współpracowałem z wieloma kancelariami i prawnikami.

 • left
 • right
Andrzej

Szczerze polecam ta kancelarie dobry kontakt, szybka odpowiedz i pełen profesjonalizm. W sądzie poszło tak jak mówił Pan Dariusz. Dziękuje.

 • left
 • right
Piotr

Cieszy mnie niezmiernie, że w tak trudnych czasach wyzysku, manipulacji i cwaniactwa jest tak profesjonalna możliwość obrony. Dziękuję panie Darku !

 • left
 • right
Darek

Jestem bardzo mile zaskoczony profesjonalnością i szybkością odpowiedzi. Poleciłem serwis znajomym, bo warto!

 • left
 • right
Michał

Bardzo fachowa i szybka pomoc, a wszystko w dobrej cenie. Jestem pełen uznania i wdzięczności dla Kancelarii LexVin za profesjonalną realizację usługi.

 • left
 • right
Karolina

Bardzo dziękuję za zajęcie się moją sprawą oraz szybkie wysłanie mi sprzeciwu. Z pewnością polecę Państwa usługi.

 • left
 • right
Joanna

Pomoc prawną otrzymałam błyskawicznie i profesjonalnie.Świetna,merytoryczna i miła obsługa. Serdecznie dziękuję.

 • left
 • right
Aneta

Bardzo dziękuję za profesjonalne i szybkie napisanie sprzeciwu. Polecam pomoc prawną Kancelarii LexVin każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy prawnej.

 • left
 • right